Lloji i ri i milli mbrojtëse plumbi nuk ka mëngë

Lloji i ri i milli mbrojtëse plumbi nuk ka mëngë

Përshkrim i shkurtër:

HA08 protective sheath skirt (single face without sleeves) Non-sleeve radiological protection skirt/lead suit model: HA08 It is mainly used for the protection of X-ray, and the user can choose the protection series of different parameters and specifications according to the need. (the protection of gamma rays is generally 0.5 MMPB). The default size of this dress is medium size. If there are other conditions, the price will fluctuate, please specific consultation!   Radioprotection ski...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao or Yantai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Veprimi:: Mbrojtja nga rrezatimi
 • Ekuivalente Lead :: 0.35mmpb
 • specifikim :: L, M, S
 • Detail Product

  Produkt Tags

  HA08 mill skaj mbrojtëse (fytyrë të vetme pa mëngë)

  Non-mëngë radiologjike mbrojtje skaj / Modeli çojë kostum: HA08

  Ajo është përdorur kryesisht për mbrojtjen e X-ray, dhe përdoruesi mund të zgjidhni seri e mbrojtjes e parametrave të ndryshme dhe specifikimet sipas nevojës. (Mbrojtja e rrezet gama është përgjithësisht 0.5 MMPB).

  Madhësia e parazgjedhur e kësaj veshje është mesme. Nëse ka kushte të tjera, çmimi do të luhatet, ju lutem konsultim të veçantë!

   

  Radioprotection pantallona të gjera anti-plumb veshje e re ndërkombëtare mbuluar mbrojtëse të çojë

  Në ditët e sotme, më i ultralight, materiale ultra-hollë dhe ultra-butë e mbrojtjes në botë; Krahasuar me veshje të ngjashme të importuara me plumb, pesha relative e 25 deri në 30 për qind mund të reduktohet.

   

  - ray kostume mbrojtëse kanë veti të shkëlqyera mbrojtëse

  Shpërndarja çojë është shumë uniforme dhe përdorimi normal i plumbit nuk është zbutur. Sigurojë 0.35 / 0.5mmPb ekuivalent plumbi; Veshin-rezistente, të lehtë-to-të pastër sipërfaqe materiale për të mbrojtur investimet tuaja në masën maksimale;

   

  Struktura Dizajni i ri i ray overskirt mbrojtëse kostum anti-plumb

  Ajo është bërë e materialeve multi-shtresa, me dizajn profesional strukturën e njeriut, e cila ju bën të ndiheni rehat.

   

  procesi i prodhimit Precision

  art i hollë, të përpiktë, të qëndrueshme, të ju lejojnë të përdorni të pushoni siguroi;

  Ray kostum mbrojtëse për veshje mbrojtëse

  Stili është origjinale dhe të ndryshme është i plotë

  Pasur në madhësi, pa marrë parasysh se ju jeni yndyrë hollë, i gjatë dhe të shkurtër, gjithmonë kanë një të përshtatshme për ju, të jetë si për të qepur për ju; Një duzinë stile, ngjyra të pasura mund të zgjidhet, plotësisht publikuar personalitetit tuaj.
 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Shandong Chen lu pajisje mjekësore co. LTD
  • Telefon: 4006667636
  • Telefon: 0535-8982222
  • E-mail: admin@sdchenlu.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • The feedback from Indonesia customer

   The feedback from Indonesia customer   Thanks to receive the feedback from the Indonesia customer.Please accept our best wishes for your happiness and success. The  standard lead equivalent Chenlu X ray protecti...

  • We appreciate being given this opportunit...

   Lead is a chemical element with symbol Pb (from the Latin plumbum) and atomic number 82.Lead can screen X rays and radioactive rays.In hospitals, doctors often have a lead plate to protect their chest when making X r...

  • Very grateful to our clients for the supp...

   Lead coat which must be unfolded sould be placed flat or hung on hangers in a properly ventilated room, well away from heat sources and avoiding direct exposure to sunlight.You should wash them with professional dete...

  • We appreciate being given this opportunit...

   X-ray protective clothing is mainly used to protect human body from the effects of radiation.According to X-ray exposure and differrent working conditions, the lead content of protective clothing is differrent,storag...

  • A batch of export goods,protective skirt ...

   http://www.sdcl86.com/uploads/95a142fbc3d7c9100757a40aa0123791.mp4 Shandong Chen Lu Medical Instrument CO., LTD. is the professional manufacture of radiation protective products .  Our X ray protective clothing are co...