pantallona të gjera butë mbrojtëse

pantallona të gjera butë mbrojtëse

Përshkrim i shkurtër:

  HB07 protective skirt (single sided) Model: HB07 Specifications: L, M, S Lead equivalent: 0.35 MMPB and 0.5mmpb; The medical X-ray protective skirt (the skirt) is made of high quality natural rubber and yellow powder. Type I is greater than or equal to (0.25 MMPB), type II is greater than (0.35 MMPB), type III is greater than (0.5 MMPB). The protective material used for the skirt should be soft as the cover and the binding fabric. The attenuation equivalent of the light skirt and ligh...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao or Yantai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  20171107_150612_004

  HB07 skaj mbrojtës (single njëanshëm)
  Model: HB07
  Specifications: L, M, S
  ekuivalent plumbi 0,35 MMPB dhe 0.5mmpb;
  Pantallona të gjera mjekësore X-ray mbrojtëse (buzë) është bërë prej gome me cilësi të lartë natyror dhe pluhur të verdhë.
  Tipit I është më e madhe se ose e barabartë me (0.25 MMPB), tipi II është më e madhe se (0,35 MMPB), të tipit III është më e madhe se 0.5 (MMPB).
  Materiali mbrojtëse e përdorur për skaj duhet të jetë i butë si mbulesë dhe pëlhurë detyrueshme. Dobësimi ekuivalente e skaj të lehta dhe të lehta pantallona të gjera të mbyllur në të gjithë zonën është më i madh se 0.25 MMPB. Dobësimi ekuivalente e copë e përparme e pantallona të gjera pantallona të gjera të rënda dhe të rëndë të mbyllura është më i madh se 0.35 MMPB. Pjesa tjetër e attenuation ekuivalent duhet të jetë më i madh se 0.25 MMPB.

   

   

  Shandong Chen lu instrument bashkë mjekësore., Ltd profesional është një prodhues mbrojtëse veshje, të shkurtojë distancën e produktit për konsumatorin direkt, kështu që çmimi është preferencial, për sasinë, aq më shumë më të favorshme çmimi është, për detaje, ju lutemi të hetojë !
  Produktet tona kryesore:
  produkte të mbrojtjes së trupit të njeriut kryesore: X-ray veshje mbrojtëse të çojë veshje, X-ray pantallona të gjera mbrojtëse, çojnë syze, shall plumbi, kapak plumbi, dorashka plumbi, dorashka çojnë, mbrojtjes gonadal, mbrojtjen e gjirit, roje dore, krah mbrojtje , etj
  produktet kryesore të pajisjeve mbrojtëse: ekran celular plumbi, ekran pezulluar plumb, perde krevat, perde celular plumb, xham plumbi dhe furnizime të lidhura ndihmëse.

  Telefoni: 0535-8982222 / 8522678
  Telefon: 15318629666
  15589584182
  QQ: 2069188472
 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Shandong Chen lu pajisje mjekësore co. LTD
  • Telefon: 4006667636
  • Telefon: 0535-8982222
  • E-mail: admin@sdchenlu.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • 德国劳易测电子诚邀您莅临2019CMEF医疗器械...

   当前页面: 首页 >新闻中心 >业界动态 >德国劳易测电子诚邀您莅临2019CMEF医疗器械展,5.14-17… CMEF作为医疗健康领域内全球专业的科学创新展示平台,将于2019年5月14-17日在上海国家会展中心举行,以“智能重构未来”...

  • efforts bring me a big order.

   an india customer has contacted for about 1 month after the spring festival, quantity is 650 pieces, product is lead glasses. there is a sentence, efforts will bring you success. i did it. ...

  • 2019 3.7-9 Xi’an Fair

   Shandong Chenlu Medical will participate in the western international medical equipment exhibition, boost the western development, we are serious. Booth number: hall B 336. Xi ‘an qujiang international conven...

  • Agent of Japan import lead apron

   Japan original import lead-free lead apron, 100 years of Japanese enterprises, (founded in 1913) achievement of 100 years of brand. SIAA aseptic certification, ultra-light and ultra-thin lead clothing. We chenlu med...