Soft pallto mbrojtëse të çojë me mëngë të gjata dhe mëngë të gjata

Soft pallto mbrojtëse të çojë me mëngë të gjata dhe mëngë të gjata

Përshkrim i shkurtër:

It is made from natural rubber, yellow danfen and processed by processing. Lead equivalent: 0.25 MMPB, 0.35 MMPB, 0.5mmpb, or different protection equivalent depending on special circumstances. Mainly used for X-ray protection, users can select different specifications of protection series products. Internal multi-layer international new protective material, excellent protection performance; The exterior fabric is durable and durable, and it is waterproof and antistatic. It is easy to clean...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao or Yantai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kjo është bërë nga gome natyrale, danfen verdhë dhe të përpunuara nga përpunimi.

  ekuivalent Lead: 0.25 MMPB, 0.35 MMPB, 0.5mmpb, ose ekuivalente të ndryshme mbrojtja në varësi të rrethanave të veçanta. Kryesisht përdoret për mbrojtjen e X-ray, përdoruesit mund të zgjidhni specifika të ndryshme të produkteve për mbrojtjen e seri. material brendshme multi-layer ndërkombëtare re mbrojtëse, performanca e shkëlqyer e mbrojtjes;

  Pëlhurë e jashtme është i fortë dhe të qëndrueshme, dhe ajo është i papërshkueshëm nga uji dhe antistatike. Është e lehtë për të pastruar dhe dezinfektuar.

  Ajo është projektuar bukur, në modë dhe të plotë të ndryshme, e cila ju bën të rehatshme dhe të rehatshme në dukje.

  Size: S, M, L, Numrat e veçanta mund të personalizohet.

   

  Shandong Chen lu instrument bashkë mjekësore., LTD është një kompani e specializuar në prodhimin e veshjeve X rreze mbrojtëse (veshje plumb gome) e ndërmarrjeve të mëdha, duke përfshirë një lloj të ri të veshjeve X-ray mbrojtëse ka fituar patenta kombëtare, kualifikimi kompania plotë mund të pushoni siguroi për të blerë! Ju lutem na kontaktoni per detaje!

  Telefoni: 0535-8982222 / 8522678

  Telefon: 15318629666

  15589584182

  QQ: 2069188472
 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Shandong Chen lu pajisje mjekësore co. LTD
  • Telefon: 4006667636
  • Telefon: 0535-8982222
  • E-mail: admin@sdchenlu.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • The feedback from Indonesia customer

   The feedback from Indonesia customer   Thanks to receive the feedback from the Indonesia customer.Please accept our best wishes for your happiness and success. The  standard lead equivalent Chenlu X ray protecti...

  • We appreciate being given this opportunit...

   Lead is a chemical element with symbol Pb (from the Latin plumbum) and atomic number 82.Lead can screen X rays and radioactive rays.In hospitals, doctors often have a lead plate to protect their chest when making X r...

  • Very grateful to our clients for the supp...

   Lead coat which must be unfolded sould be placed flat or hung on hangers in a properly ventilated room, well away from heat sources and avoiding direct exposure to sunlight.You should wash them with professional dete...

  • We appreciate being given this opportunit...

   X-ray protective clothing is mainly used to protect human body from the effects of radiation.According to X-ray exposure and differrent working conditions, the lead content of protective clothing is differrent,storag...

  • A batch of export goods,protective skirt ...

   http://www.sdcl86.com/uploads/95a142fbc3d7c9100757a40aa0123791.mp4 Shandong Chen Lu Medical Instrument CO., LTD. is the professional manufacture of radiation protective products .  Our X ray protective clothing are co...