gjysmë-mëngë të vetme të njëanshme anti-rrezatimit shtresë të re Chen Lu-së të çojë gel

gjysmë-mëngë të vetme të njëanshme anti-rrezatimit shtresë të re Chen Lu-së të çojë gel

Përshkrim i shkurtër:

1. Lead equivalent: 0.35 MMPB, 0.5mmpb; Or other protective equivalent. 2. Style: semi-sleeve 3, function: it is mainly used for protection of X ray, the user can according to need is mainly used for radiation protection (X, gamma rays, protection), the user can choose according to need protection series products of different specifications (0.5 MMPB gamma rays protection generally choose). 3. Reference for protective clothing size: S no. : 900 (length) *600mm (width) M no. : 1000 (length) ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao or Yantai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Veprimi: Rrezatimi-provë X-ray provë
 • Shërbimi Karakteristike: Me cilësi të mirë për një vit
 • Ekuivalent plumbi: 0.35mmpb
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. ekuivalent plumb: 0.35 MMPB, 0.5mmpb; Ose ekuivalente të tjera mbrojtëse.

  2. Style: gjysmë-mëngë

  3, funksioni: ajo është përdorur kryesisht për mbrojtjen e X ray, përdoruesi mund të sipas nevojës është përdorur kryesisht për mbrojtjen nga rrezatimi (X, rrezet gama, mbrojtjes), përdoruesi mund të zgjidhni sipas nevojë për produktet për mbrojtjen e seri e specifikimeve të ndryshme (0.5 MMPB rrezet gama e mbrojtjes në përgjithësi të zgjedhur).

  3. Referenca për madhësinë Veshje mbrojtëse:

  S no. : 900 (gjatësi) * 600mm (width)

  M nr. : 1000 (gjatësi) * 600mm (të gjerë)

  L nr. : 1100 (e gjatë) * 600mm (të gjerë)

  4. Ngjyra: 12 ngjyra për të zgjedhur nga

  5. Përshkrimi Materiali:

  Kjo është bërë nga gome natyrale dhe danpowder të verdhë nga ana e përpunimit dhe të jashtme leckë. E brendshme është një multi-layer materiale të reja mbrojtëse, shpërndarja çojë është edhe, performanca mbrojtja është e mirë, dhe të lehta dhe të butë, jo e lehtë për thyerje;

  Pëlhurë e jashtme është i fortë dhe të qëndrueshme, dhe ajo është i papërshkueshëm nga uji dhe antistatike. Është e lehtë për të pastruar dhe dezinfektuar.

  Ajo është projektuar bukur, në modë dhe të plotë të ndryshme, e cila ju bën të rehatshme dhe të rehatshme në dukje.

  Deklarata Size:
  900mm * 600mm (S) Të përshtatshme për Gjatesia: 165cm 以下
  1000mm * 600mm (M ) Të përshtatshme për Gjatesia: 165cm-175cm
  1100mm * 600mm   ( L ) Të përshtatshme për Gjatesia: 175cm-185cm

  Shandong Chen lu pajisje mjekësore co., LTD. Është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë e cila është e pavarur kërkimore, zhvillimin, prodhimin dhe funksionimin.

  Produktet kryesore:

  Mbrojtja e të njeriut trupi Produktet kryesore: X-ray veshje mbrojtëse të çojë veshje, X-ray pantallona të gjera mbrojtëse, të çojë gota, shall plumbi, kapak plumbi, dorashka plumbi, plumbi dorashka, mbrojtjes gonadal, për mbrojtjen e gjirit, roje dore, krah mbrojtje, etj

  Produktet kryesore të pajisjeve mbrojtëse: ekran celular plumbi, ekran pezulluar plumb, perde krevat, perde celular plumb, xham plumbi dhe furnizime të lidhura ndihmëse.

   
 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Shandong Chen lu pajisje mjekësore co. LTD
  • Telefon: 4006667636
  • Telefon: 0535-8982222
  • E-mail: admin@sdchenlu.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • The feedback from Indonesia customer

   The feedback from Indonesia customer   Thanks to receive the feedback from the Indonesia customer.Please accept our best wishes for your happiness and success. The  standard lead equivalent Chenlu X ray protecti...

  • We appreciate being given this opportunit...

   Lead is a chemical element with symbol Pb (from the Latin plumbum) and atomic number 82.Lead can screen X rays and radioactive rays.In hospitals, doctors often have a lead plate to protect their chest when making X r...

  • Very grateful to our clients for the supp...

   Lead coat which must be unfolded sould be placed flat or hung on hangers in a properly ventilated room, well away from heat sources and avoiding direct exposure to sunlight.You should wash them with professional dete...

  • We appreciate being given this opportunit...

   X-ray protective clothing is mainly used to protect human body from the effects of radiation.According to X-ray exposure and differrent working conditions, the lead content of protective clothing is differrent,storag...

  • A batch of export goods,protective skirt ...

   http://www.sdcl86.com/uploads/95a142fbc3d7c9100757a40aa0123791.mp4 Shandong Chen Lu Medical Instrument CO., LTD. is the professional manufacture of radiation protective products .  Our X ray protective clothing are co...