çojë mbrojtëse kapak ri Chen Lu-së gomës mund të jenë përshtatur për ekuivalent tjetër

çojë mbrojtëse kapak ri Chen Lu-së gomës mund të jenë përshtatur për ekuivalent tjetër

Përshkrim i shkurtër:

Features of the HA10 lead glue cap: Lead equivalent: 0.35 MMPB, 0.5mmpb; Or other protective equivalent. Radiation protective cap: used to resist the damage of X rays to the human head; Specifications: standard protective cap; The size of the ray protective cap: the average size and the adjustable type; Color of the radiation helmet: 12 standard colors to choose from;   Shandong Chen lu medical instrument co., LTD is a professional protective clothing manufacturers, shorten the distanc...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao or Yantai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Ekuivalent plumbi: 0.35mmpb
 • Veprimi: Mbrojtja nga rrezatimi
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Karakteristikat e HA10 të çojë kapak zam:

  Ekuivalent plumbi: 0.35 MMPB, 0.5mmpb; Ose ekuivalente të tjera mbrojtëse.

  Rrezatimi cap mbrojtës: përdoret për t'i rezistuar dëmtimin e X rrezeve në kokë njerëzore;

  Specifikimet: cap standarde mbrojtëse;

  Madhësia e cap mbrojtëse ray: madhësia mesatare dhe lloji rregullueshme;

  Ngjyra e përkrenare rrezatimit: 12 ngjyra standarde për të zgjedhur;

   

  Shandong Chen lu instrument bashkë mjekësore., Ltd profesional është një prodhues mbrojtëse veshje, të shkurtojë distancën e produktit për konsumatorin direkt, kështu që çmimi është preferencial, për sasinë, aq më shumë më të favorshme çmimi është, për detaje, ju lutemi të hetojë !

   

  Produktet tona kryesore:

  Mbrojtja e të njeriut trupi Produktet kryesore: X-ray veshje mbrojtëse të çojë veshje, X-ray pantallona të gjera mbrojtëse, të çojë gota, shall plumbi, kapak plumbi, dorashka plumbi, plumbi dorashka, mbrojtjes gonadal, për mbrojtjen e gjirit, roje dore, krah mbrojtje, etj

  Produktet kryesore të pajisjeve mbrojtëse: ekran celular plumbi, ekran pezulluar plumb, perde krevat, perde celular plumb, xham plumbi dhe furnizime të lidhura ndihmëse.

   

  Telefoni: 0535-8982222 / 8522678

  Telefon: 15318629666

  15589584182

  QQ: 2069188472
 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Shandong Chen lu pajisje mjekësore co. LTD
  • Telefon: 4006667636
  • Telefon: 0535-8982222
  • E-mail: admin@sdchenlu.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • The feedback from Indonesia customer

   The feedback from Indonesia customer   Thanks to receive the feedback from the Indonesia customer.Please accept our best wishes for your happiness and success. The  standard lead equivalent Chenlu X ray protecti...

  • We appreciate being given this opportunit...

   Lead is a chemical element with symbol Pb (from the Latin plumbum) and atomic number 82.Lead can screen X rays and radioactive rays.In hospitals, doctors often have a lead plate to protect their chest when making X r...

  • Very grateful to our clients for the supp...

   Lead coat which must be unfolded sould be placed flat or hung on hangers in a properly ventilated room, well away from heat sources and avoiding direct exposure to sunlight.You should wash them with professional dete...

  • We appreciate being given this opportunit...

   X-ray protective clothing is mainly used to protect human body from the effects of radiation.According to X-ray exposure and differrent working conditions, the lead content of protective clothing is differrent,storag...

  • A batch of export goods,protective skirt ...

   http://www.sdcl86.com/uploads/95a142fbc3d7c9100757a40aa0123791.mp4 Shandong Chen Lu Medical Instrument CO., LTD. is the professional manufacture of radiation protective products .  Our X ray protective clothing are co...