Anti-x rreze drejt / variant mbrojtje kundër të çojë tiroide

Anti-x rreze drejt / variant mbrojtje kundër të çojë tiroide

Përshkrim i shkurtër:

Rreze-X mbrojtje tiroide qafe / plumbi qafe HA11 X - rreze neckline mbrojtës përmban ekuivalent mbrojtëse: 0.35 MMPB, 0.5mmpb; Ose customizing ekuivalent të tjera mbrojtëse; Roli i mbrojtjes radiologjike e qafës përreth: Përdoret për të rezistuar dëmin e X rrezeve të gjëndrës tiroide e njeriut; Lloji i shall radiologjike mbrojtjes: jakë të madhe dhe të natyrave të ndryshme, për mbrojtjen më të plotë; Madhësia e jakë radioprotection: madhësia e madhësisë mesatare, madhësia e t ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao or Yantai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Rreze-X mbrojtje tiroide qafës / plumbi HA11 qafe

   

  X - rrezeve mbrojtës karakteristika neckline

  ekuivalent mbrojtëse: 0.35 MMPB, 0.5mmpb; Ose customizing ekuivalent të tjera mbrojtëse;

  Roli i mbrojtjes radiologjike e qafës përreth: Përdoret për të rezistuar dëmin e X rrezeve të gjëndrës tiroide e njeriut;

  Lloji i shall radiologjike mbrojtjes: jakë të madhe dhe të natyrave të ndryshme, për mbrojtjen më të plotë;

  Madhësia e jakë radioprotection: madhësia e madhësisë mesatare, madhësia e shkop mund të rregullohen;

  Ngjyra e mbrojtjes radiologjike: 12 ngjyra standarde mund të zgjidhen në ndeshjen rrobat tona mbrojtëse të çojë

   

  Shandong Chen lu instrument bashkë mjekësore., Ltd profesional është një prodhues mbrojtëse veshje, të shkurtojë distancën e produktit për konsumatorin direkt, kështu që çmimi është preferencial, për sasinë, aq më shumë më të favorshme çmimi është, për detaje, ju lutemi të hetojë !

   

  Produktet tona kryesore:

  Mbrojtja e të njeriut trupi Produktet kryesore: X-ray veshje mbrojtëse të çojë veshje, X-ray pantallona të gjera mbrojtëse, të çojë gota, shall plumbi, kapak plumbi, dorashka plumbi, plumbi dorashka, mbrojtjes gonadal, për mbrojtjen e gjirit, roje dore, krah mbrojtje, etj

  Produktet kryesore të pajisjeve mbrojtëse: ekran celular plumbi, ekran pezulluar plumb, perde krevat, perde celular plumb, xham plumbi dhe furnizime të lidhura ndihmëse.

  Mirë se vini në telefon konsultim

  Telefoni: 0535-8982222 / 8522678

  Telefon: 15318629666

  15589584182

  QQ: 2069188472


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  Contact Us

  • Shandong Chen lu pajisje mjekësore co. LTD
  • Telefon: 4006667636
  • Telefon: 0535-8982222
  • E-mail: admin@sdchenlu.com

  Hetim Për çmimore

  Lajmet e fundit

  • 德国劳易测电子诚邀您莅临2019CMEF医疗器械...

   当前页面: 首页 >新闻中心 >业界动态 >德国劳易测电子诚邀您莅临2019CMEF医疗器械展,5.14-17… CMEF作为医疗健康领域内全球专业的科学创新展示平台,将于2019年5月14-17日在上海国家会展中心举行,以“智能重构未来”...

  • efforts bring me a big order.

   an india customer has contacted for about 1 month after the spring festival, quantity is 650 pieces, product is lead glasses. there is a sentence, efforts will bring you success. i did it. ...

  • 2019 3.7-9 Xi’an Fair

   Shandong Chenlu Medical will participate in the western international medical equipment exhibition, boost the western development, we are serious. Booth number: hall B 336. Xi ‘an qujiang international conven...

  • Agent of Japan import lead apron

   Japan original import lead-free lead apron, 100 years of Japanese enterprises, (founded in 1913) achievement of 100 years of brand. SIAA aseptic certification, ultra-light and ultra-thin lead clothing. We chenlu med...