за нас

961685861405vbrg80383

Шандонг Чен Лу медицински инструмент CO., LTD. Се наоѓа во прекрасниот крајбрежен град на јајце, е компанија со одобрение на Државниот Прехрамбената и Лекарската администрација на специјалитет е ангажирана во медицински, индустриски областа на Х-зраци заштитна опрема, опрема за истражување и развој, производство и продажба за интеграција на високо-технолошкиот претпријатија. Меѓу нив, на националниот патент (патент zl2014205451262), која е независно развиен, може да се ублажи чувството на приврзаност и слободното радиолошки заштитна облека од болницата.
Нашата компанија ќе се почитуваат "чесноста е основа на доверба, квалитет е извор на претпријатието" принцип, се залага за преживување од квалитетот, бараат развој на науката и технологијата, ориентирани кон луѓето, постојано подобрување на квалитетот на производот, да ги задоволи барањата на корисникот. Со високо квалитетни производи и совршена по продажбата на услуги за победа клиенти. Ние ќе го предаде во раката на широка маса на клиенти и дилери да се создаде подобро утре. Добредојде на сите корисници и дилери повик или писмо консултации.


WhatsApp Online Chat !